Members Rodeo Schedule Draws Results 2019 Standings | 2018 Results 2018 Standings


Choose the rodeo to view.

Currently Viewing: Virden Indoor Rodeo & Wild West Daze **Eastern Tour**

Official Draw

Long Go Wed Dec 31

EventNameStock
Bareback
     Performance 1: Fri Aug 17, 07:30PM
1CALDER PETERSON (#2822C) - Glentworth, SK200 SWEET NOTHING
2BRADY BERTRAM (#5976C) - Maple Creek, SK056 UNFORGIVEN
3KYLE JOHNSON (#7774) - Bemidji, MN07 NO REGRETS
4CASSIEN HAUDEGAND (#1456) - Cadogan, AB030 COMFORT INN
RR (#)326 DEVILS PROMISE
5 OutBUCK MOEN (#6535C) - Elrose, SK507 NO FOOLING
     Performance 2: Sat Aug 18, 07:30PM
1DANNY VANDENAMEELE (#7117C) - Langenburg, SK347 BITCOIN
2BAILEY PLAISIER (#2546C) - Oaklake, MB-206 HICKTOWN
5MONTY KOOPMAN (#5131C) - Consul, SK038 SAY WHEN
RR (#)326 DEVILS PROMISE
3 OutTRAVIS HEEB (#7777) - Lestock, SK83 PROMASTER
4 OutLANE COLLINS (#1844C) - Arden, MB268 NOTHING BUT SMOKE
Saddlebronc
     Performance 1: Fri Aug 17, 07:30PM
1JEREMY DILLON (#7519C) - Swift Current, SK333 RAM SPORT
2ANTHONY POTVIN (#2702C) - Austin, MB300 LOCKER TALK
3COLEMAN WATT (#6381C) - Hardisty, AB131 CHASE THE ACE
4CHASE BOURQUE (#6649C) - Pelly, SK068 SMOKIN HOT
5MIKE GORDON (#6572C) - Maple Creek, SK754 WESTERN DAZE
6CASEY BERTRAM (#6080C) - Piapot, SK307 RAMS RED RODEO
7CHASE ZWEIFEL (#7428C) - Paradise Hill, SK231 BROKEN HALO
8BRODIE DINWOODIE (#2791C) - Brandon, MB801 WRECKING BALL
RR (#)635 LARAMIE
     Performance 2: Sat Aug 18, 07:30PM
1TIMOTHY COSTELLO (#7420C) - Swift Current, SK901 UGLY TRUTH
2KIRK THOMPSON (#19729) - Oaklake, MB072 HIGH SOCIETY
4WYATT THURSTON (#6696C) - Big Valley, AB867 ANOTHER BROTHER
5LACHLAN MILLER (#2999) - Lestock, SK819 OUTBACK JACK
6TYREL FOUHSE (#6870C) - Craven, SK101 TOP SHELF
7TYLER WINTERS (#2663C) - Douglas, MB616 RAM TOUGH
8COLT SMITH (#2960C) - Okotoks, AB207 HEAD OVER BOOTS
RR (#)307 RAMS RED RODEO
3 OutSAMUEL THURSTON (#7749) - Big Valley, AB631 JUDGEMENT DAY
Bullriding
     Performance 1: Fri Aug 17, 07:30PM
1DENNIS GILCHUK (#6854C) - Spy Hill, SK144 SLAP SHOT
2COLE HARTMAN (#7352C) - Lancer, SK137 GOLDEN GUN
3TJ LOEPPKY (#2646C) - Central Butte, SK4 BEBOP
4CHAD HARTMAN (#J1668C) - Lancer, SK22 BRINDLE BOB
7COLBY WHEELANS (#2741C) - Reston, MB016 CATCH ME
RR (#)071 WHIZ BANG
RR (#)017 YOUNG GUN
5 OutLOGAN PETERSON (#2795C) - Glentworth, SK222 CHRETIEN
     Performance 2: Sat Aug 18, 07:30PM
1TYSON SALMON (#2721C) - Stonewall, MB411 3M BEEF SUPPLY
2WYATT LAVALLEE (#2875C) - Poplar Point, MB-55 SEND IT
3STEVE MADDISON (#19720) - Carman, MB552 JUNGLE MONKEY
4CHANSE SWITZER (#2615C) - Hazenmore, SK22 BRINDLE BOB
5SEAN CLARK (#7717) - Coppersands, SK079 FARMBOY REALTY
6CALEB BEDFORD (#2753C) - Macnutt, SK419 SURE SHINE
7TYSON THUE (#6761C) - Bengough, SK306 REFLECTION
8RONNY DELARUE (#6469C) - Whitewood, SK320 LONG SHOT
9JON KOLOCHUK (#2836C) - St Francois Xavier, MB15 SMART ATTACK
RR (#)071 WHIZ BANG
RR (#)017 YOUNG GUN
Tie Down Roping
     Performance 1: Fri Aug 17, 07:30PM
1PEYTON HAWTIN (#2927JC) - Miniota, MB  
2CHASE QUAM (#J7788C) - Sakatoon, SK  
3CHRIS QUAM (#3445C) - Saskatoon, SK  
4DUANE CAUMARTIN (#19747) - Mccreary, MB  
     Performance 2: Sat Aug 18, 07:30PM
1DANNY FINNERTY (#6661C) - Duchess, AB  
2KEITH FOLK (#5298C) - Swift Current, SK  
3ROGER DUNHAM (#1550C) - Wawota, SK  
4SCOTT SIGFUSSON (#5942C) - Davidson, SK  
5CLINT RADKE (#5373C) - Maryfield, SK  
6SHANE BROWN (#1321C) - Virden, MB  
7LAYNE SMITH (#6933C) - Oak Lake, MB  
8LONNIE BROWN (#1320C) - Virden, MB  
9KEVIN DUNHAM (#2981C) - Souris, MB  
10ALISTAIR HAGAN (#1210C) - Virden, MB  
11CODY ROOD (#3996C) - Bengough, SK  
12RYAN RUSK (#1492C) - Gainsborough, SK  
13STRAN DUNHAM (#2951JC) - Souris, MB  
     Slack: Sun Aug 19, 11:00AM
1TYCE MCLEOD (#6857C) - Waldeck, SK  
2TUFTIN MCLEOD (#6510C) - Waldeck, SK  
3MATT SWITZER (#1985C) - Moosejaw, SK  
4MORGAN ANDERSON (#2937C) - Rockglen, SK  
5TYLER GETZ (#5020C) - Lucky Lake, SK  
6CAREY BEVAN (#1242C) - Carievale, SK  
7JEFFREY BO HEGGIE (#7638C) - Cardston, AB  
8SHAWN WILLIAMSON (#1801C) - Mankota, SK  
9CODY GETZ (#1716C) - Balgonie, SK  
10JUSTIN BRIDGEMAN (#1981C) - Binscarth, MB  
11BLAINE SWITZER (#1117C) - Swift Current, SK  
12AUSTIN AMEEL (#1798C) - Oxbow, SK  
13BRUCE DUNHAM (#3955) - Indian Head, SK  
14ORY BROWN (#2467C) - Kenton, MB  
Steer Wrestling
     Performance 1: Fri Aug 17, 07:30PM
1ZANE MARCENKO (#2840C) - Rockglen, SK  
2RILEY HAYES (#7248C) - Val Marie, SK  
3CLAY ALLEN (#19741) - Balmoral, MB  
4BEAU BRIDGEMAN (#19754) - Rivers, MB  
5ANTHONY POTVIN (#2702C) - Austin, MB  
6TJ LOEPPKY (#2646C) - Central Butte, SK  
7CHASE QUAM (#J7788C) - Sakatoon, SK  
8AARON LEE (#19746) - Virden, MB  
9RILEY PARK (#19738) - Brandon, MB  
     Performance 2: Sat Aug 18, 07:30PM
1TERRANCE VODON (#2799C) - Virden, MB  
2SCOTT SIGFUSSON (#5942C) - Davidson, SK  
3CHARLIE KING (#2056C) - Virden, MB  
4STEVEN COWAN (#1879C) - Gainsborough, SK  
5TREVOR VODON (#2789C) - Virden, MB  
6SHANE BROWN (#1321C) - Virden, MB  
7JOE KING (#1745C) - Virden, MB  
8COLT SMITH (#2960C) - Okotoks, AB  
9LONNIE BROWN (#1320C) - Virden, MB  
10ALISTAIR HAGAN (#1210C) - Virden, MB  
     Slack: Sun Aug 19, 11:00AM
1CHAD HANTELMAN (#5957C) - Kyle, SK  
2MORGAN ANDERSON (#2937C) - Rockglen, SK  
3DEVON PORTER (#1822C) - Moosomin, SK  
4TRAVIS MUNRO (#3010) - Australia, SK  
5BRUCE DUNHAM (#3955) - Indian Head, SK  
6KAL KLOVANSKY (#2727C) - Edgeley, SK  
7LEIGHTON SCHROEDER (#2493C) - Brandon, MB  
8JUSTIN MILLER (#1931C) - Neepawa, MB  
9SCOTT HARRIS (#2005C) - Stonewall, MB  
10TRACE NICKOLSON (#5708C) - Taber, AB  
11WAYNE RESCH (#CP3960C) - Maple Creek, SK  
12AUSTIN WHELPTON (#2726C) - Neepawa, MB  
13JEFFREY BO HEGGIE (#7638C) - Cardston, AB  
14JUSTIN BRIDGEMAN (#1981C) - Binscarth, MB  
15DAN TOBER (#2377C) - Oxbow, SK  
16CLINT KELLY (#2600C) - Brandon, MB  
17AVERY BRIGDEN (#2345C) - Oak Lake, MB  
Ladies Barrel Racing
     Performance 1: Fri Aug 17, 07:30PM
1RAE LYNG (#2443C) - Virden, MB  
2MARDI YARSHENKO (#L7427C) - Maple Creek, SK  
3MIKAYLA BOUTCHER (#P7070) - Spy Hill, SK  
4JENNIFER GETZ (#2530C) - Balgonie, SK  
6JOCELYN WILSON (#2906C) - Maple Creek, SK  
7RILEY CROSS (#19753) - Virden, MB  
8ALEAHA MOORE (#19745) - Saskatoon, SK  
9CARLA FOUILLARD (#19762) - St. Lazare, MB  
10DAWN GOEBEL (#L5127) - Grenfell, SK  
5 OutKARLI COWIE (#L7079C) - Mankota, SK  
     Performance 2: Sat Aug 18, 07:30PM
1DAWN VANDERSTEEN (#2565C) - Langruth, MB  
2CARLYNN CORBETT (#3000) - Grunthal, MB  
3NICOLE KMITA (#1515C) - Weyburn, SK  
4KELSEY WHEELER (#2461C) - Brandon, MB  
5ERIN HAGAN (#1714C) - Virden, MB  ** Barrel Rep **
6ROBBI KELLER (#L6483C) - Rockglen, SK  
7SAM PETERS (#19734) - Plumas, MB  
8BARB SWITZER (#1990C) - Hazenmore, SK  
9RACHELLE MCCANNELL (#2379C) - Pierson, MB  
10AMARRA COLLINS (#2553P) - Arden, MB  
11LAURA STOKES (#2677C) - Austin, MB  
12ANGELA TAPP (#19733) - Regina, SK  
13SHEENA DUNHAM (#2980C) - Souris, MB  
14MEAGHAN ROOD (#L7421C) - Bengough, SK  
15HANNA KRISTJANSON (#19744) - Oak River, MB  
     Slack: Sun Aug 19, 11:00AM
1SYDNEY WINDJACK (#2864JC) - Maple Creek, SK  
2RYLEE WILSON (#L6840C) - Gleichen, AB  
3SHAYANNE BEAR (#2891C) - Whitewood, SK  
4BAILEE HUMPHREY (#6508C) - Eastend, SK  
5BECKY YOUNG (#2802C) - Tyvan, Sk, SK  
6KARLY LANZ (#2333C) - Carievale, SK  
7TORI FROESE (#1958C) - Carnduff, SK  
8JULIE GLAICAR (#2973J) - Waldron, SK  
9CHYANNE OGLE (#3038) - Wood Mountain, SK  
10NANCY NAYLEN (#2649C) - Maryfield, SK  
11LARAMIE SLADE (#2659C) - Lestock, SK  
12JACEY CROSSLEY (#2459C) - Moosomin, SK  
13CALONNA SLADE (#L1671C) - Lestock, SK  
14MALLORY MAYERT (#2919C) - Waldeck, SK  
16SANDY STEWART (#L1378) - Weyburn, SK  
17SANDRA SPENCER (#2972C) - Carnduff, SK  
19TAMMY KELLY (#2913C) - Brandon, MB  
20CRYSTAL MASON (#1783C) - Killarney, MB  
21APRIL WILLIAMSON (#2740C) - Mankota, SK  
22TWILA ZUNTI (#2624C) - Unity, SK  
23MEGAN TULLY (#1994C) - Marquette, MB  
24BAILEY MCCANNELL (#1924C) - Brandon, MB  
25KRISTY GILCHRIST (#1731C) - Maple Creek, SK  
26KRYSTAL GRAD (#L5545C) - Gravelbourg, SK  
27KASSIDY WILLIAMSON (#2739C) - Mankota, SK  
28ANN COLLEN (#2395C) - Virden, MB  
29ADRIENNE HANSON (#L7744) - Langbank, SK  
30MOLLY KELLEHER (#2523C) - Onanole, MB  
31ROBYN DENBOW (#1791C) - Boissevain, MB  
32DANA SMITH (#L7627C) - Raymond, AB  
33BRITTANY FORSYTH (#2693C) - Carnduff, SK  
34JAYDEN WILSON (#L6839C) - Gleichen, AB  
36KYLIE GOMPF (#2857C) - Oaklake, MB  
37DAWN - RAE GRAY (#2424C) - Kola, MB  
38NICOLE PANA (#2638C) - Mortlach, SK  
39ALEX HANSON (#2925C) - Medicine Hat, AB  
40BRITTANY WILEY (#2776C) - Manor, SK  
41HALLIE MCCANNEL (#19730) - Carievale, SK  
42HANNAH MCCANNEL (#19731) - Carievale, SK  
43KYLA BOHMER (#2998) - Arden, MB  
44CHRISTINE KING (#19732) - Deleau, MB  
45CHLOE CROSSLEY (#2063C) - Moosomin, SK  
46BAILEY BRIERE (#2755C) - Mankota, SK  
47 OutLAURIE JOHNSON - BARTON (#1930C) - Outlook, SK  
15 OutRENIE SCHNITZLER (#L6663C) - Vanscoy, SK  
18 OutJAMIE DENBOW (#2731C) - Souris, MB  
35 OutAMANDA PORTER (#2479C) - Moosomin, SK  
Team Roping
     Performance 1: Fri Aug 17, 07:30PM
1CLAY ALLEN (#19741) (H) - Balmoral, MB
    BRIAN LARSON (#19742) (F) - Ashern, MB
 
 
2TY STEWART (#19735) (H) - Kola, MB
    KELLY STEWART (#19736) (F) - Kola, MB
 
 
3ROB GARDINER (#19724) (H) - Virden, MB
    KEVIN MCKINNON (#19725) (F) - Virden, MB
 
 
4BEAU BRIDGEMAN (#19754) (H) - Rivers, MB
    JASON MOONEY (#19755) (F) - Virden, MB
 
 
5JESSE NEUFELD (#19727) (H) - Deloraine, MB
    CHET NEUFELD (#19728) (F) - Deloraine, MB
 
 
6RILEY HAYES (#7248C) (H) - Val Marie, SK
    COLT KORNFELD (#2798JC) (F) - - Val Marie, SK
 
 
7TYLER WINTERS (#2663C) (H) - Douglas, MB
    KIRK THOMPSON (#19729) (F) - Oaklake, MB
 
 
8DUANE CAUMARTIN (#19747) (H) - Mccreary, MB
    LYLE BROWN (#19748) (F) - Virden, MB
 
 
9CHASE QUAM (#J7788C) (H) - Sakatoon, SK
    CHRIS QUAM (#3445C) (F) - Saskatoon, SK
 
 
10HUNTER MCEWEN (#19749) (H) - Reston, MB
    DALE GIBSON (#19750) (F) - Mcauley, MB
 
 
11TYLER GILCHRIST (#5971C) (H) - Maple Creek, SK
    AARON LEE (#19746) (F) - Virden, MB
 
 
12JORDYNN SWANSON (#19737) (H) - Hartney, MB
    RILEY PARK (#19738) (F) - Brandon, MB
 
 
     Performance 2: Sat Aug 18, 07:30PM
1CHANSE SWITZER (#2615C) (H) - - Hazenmore, SK
    BEN SWITZER (#1323C) (F) - Hazenmore, SK
 
 
2JEREMY ROSS (#2305C) (H) - Estevan, SK
    MIKE LEEPART (#1341C) (F) - Oak Lake, MB
 
 
3TREVOR VODON (#2789C) (H) - - Virden, MB
    TERRANCE VODON (#2799C) (F) - Virden, MB
 
 
4TRYAN WELLS (#19739) (H) - Goodlands, MB
    DARCY NEUFELD (#19740) (F) - Deloraine, MB
 
 
5KOBE KMITA (#2716JC) (H) - - Weyburn, SK
    TYLER KMITA (#958C) (F) - Weyburn, SK
 
 
6ALISTAIR HAGAN (#1210C) (H) - Virden, MB
    MATT CAMPBELL (#2714C) (F) - - Virden, MB
 
 
7TYLER VODON (#3002JC) (H) - Virden, MB
    SHANE MCCANNELL (#2976JC) (F) - - Pierson, MB
 
 
8KOLT MCPHERSON (#2779C) (H) - - Stonewall, MB
    CHAD PLETT (#2046C) (F) - Grunthal, MB
 
 
9NATHAN KERNEL (#2819C) (H) - Virden, MB
    ROGER DUNHAM (#1550C) (F) - - Wawota, SK
 
 
10CHAD STILES (#800C) (H) - Brandon, MB
    TYSON SALMON (#2721C) (F) - - Stonewall, MB
 
 
11LONNIE BROWN (#1320C) (H) - - Virden, MB
    SHANE BROWN (#1321C) (F) - Virden, MB
 
 
12SCOTT SIGFUSSON (#5942C) (H) - Davidson, SK
    GARRETT BROWNLEE (#6365C) (F) - Moose Jaw, SK
 
 
     Slack: Sun Aug 19, 11:00AM
1TAYLOR WUDRICH (#2907C) (H) - Bow Island, AB
    TANNER JONES (#6699C) (F) - Maple Creek, SK
 
 
2TRAVIS KELLETT (#6272C) (H) - Picture Butte, AB
    MICHAEL SMITH (#6290C) (F) - Raymond, AB
 
 
3TYRELL HICKS (#2728C) (H) - Mortlach, SK
     - ,
 
 
4BLAINE SWITZER (#1117C) (H) - Swift Current, SK
    SHAWN WILLIAMSON (#1801C) (F) - Mankota, SK
 
 
5TY PATON (#2786C) (H) - Carnduff, SK
    JIM-BOB GOMERSALL (#2715C) (F) - Moose Jaw, SK
 
 
6GREG NAYLEN (#2818C) (H) - Maryfield, SK
    WYATT NAYLEN (#2984JC) (F) - - Maryfield, SK
 
 
7KEVIN TURNER (#5503C) (H) - Shamrock, SK
    KYLE CHAPPEL (#5566C) (F) - Gravelbourg, SK
 
 
8RON GILLIS (#1643C) (H) - - Yorkton, Saskatchewan
    MATT SWITZER (#1985C) (F) - Moosejaw, SK
 
 
9LES BROWN (#19761) (H) - Virden, MB
    LANCE BROWN (#5592C) (F) - Virden, MB
 
 
10CHAD FEIL (#5546C) (H) - Swift Current, SK
    SCOTT MCLEOD (#1116C) (F) - Waldeck, SK
 
 
11DUSTIN CROMARTY (#2504C) (H) - Regina, SK
    JEFFREY EBERTS (#2970C) (F) - - Lumsden, SK
 
 
12AUSTIN CORNELSEN (#2800C) (H) - Onanole, MB
    RILEY HAY (#2621C) (F) - - Poplar Point, MB
 
 
13CODY KELLY (#2562C) (H) - - Brandon, MB
    CLINT KELLY (#2600C) (F) - Brandon, MB
 
 
14DEVON PORTER (#1822C) (H) - - Moosomin, SK
    JUSTIN BRIDGEMAN (#1981C) (F) - Binscarth, MB
 
 
15DARRYL GERRARD (#19751) (H) - Oak River, MB
    THOMAS HAGAN (#19752) (F) - Virden, MB
 
 
16BART SPENCER (#2380C) (H) - Carnduff, SK
    KEVIN WILLIAMS (#1444C) (F) - Glenavon, SK
 
 
17ADRIAN MCKERCHAR (#1857C) (H) - Onanole, MB
    MURRAY MORAN (#1390C) (F) - - Brandon, MB
 
 
18NEIL MILLER (#2515C) (H) - Neepawa, MB
    AUSTIN WHELPTON (#2726C) (F) - Neepawa, MB
 
 
19SKYLAR HAY (#2620C) (H) - - Poplar Point, MB
    CAREY BEVAN (#1242C) (F) - Carievale, SK
 
 
20KEVIN GRAD (#2983C) (H) - Vibank, SK
    WARREN BOLES (#19743) (F) - Brandon, MB
 
 
21DENTON DUNHAM (#7588) (H) - Indian Head, SK
    BRUCE DUNHAM (#3955) (F) - Indian Head, SK
 
 
22IAN BOX (#2902C) (H) - Corning, SK
    CONNOR BOX (#2903JC) (F) - Corning, SK
 
 
23TUFTIN MCLEOD (#6510C) (H) - Waldeck, SK
    TYCE MCLEOD (#6857C) (F) - Waldeck, SK
 
 
24KADE PEAKE (#2770JC) (H) - - Maple Creek, SK
    ORY BROWN (#2467C) (F) - Kenton, MB
 
 
JR Girls Barrel Racing
     Performance 1: Fri Aug 17, 07:30PM
1SADIE BROWN (#19760) - Virden, MB  
2JANAE WILSON (#2865C) - Maple Creek, SK  
3LILY WILSON (#2905JC) - Maple Creek, SK  
4BROOKE HEINRICHS (#3015J) - Wawanesa, MB  
5CIERA ROMANOW (#2947JC) - Corning, SK  
6KAMRYN GILLILAND (#3003JC) - Carievale, SK  
7BROOKLYN SHAUF (#2982J) - Davin, SK  
8BOBBIE FAIRLIE (#3011J) - Warren, MB  
9MACKENZIE SHAUF (#2948JC) - Davin, SK  
     Performance 2: Sat Aug 18, 07:30PM
1TYRA KMITA (#2866JC) - Weyburn, SK  
2HARLEY HAGAN (#2893JC) - Virden, MB  
3CALLIE HELMECZI (#2945JC) - Esterhazy, SK  
4JORGIA PLETT (#2911JC) - Grunthal, MB  
5ABBY COLLEN (#2879JC) - Virden, MB  
     Slack: Sun Aug 19, 11:00AM
1JILL MARCENKO (#2977J) - Rockglen, SK  
2SYDNEY MURPHY (#2869JC) - Maple Creek, SK  
3MELAYNA LOCKIE (#2765JC) - Waskada, MB  
4MCKENNA LEGAULT (#2935JC) - Val Marie, SK  
5CASSIE PEAKE (#2900JC) - Binscarth, MB  
6DESIREE MOORE (#2944JC) - Carnduff, SK  
7CASSIDY GORDON (#2870JC) - Maple Creek, SK  
8SHYANNE WILTON (#3017J) - Wawanesa, MB  
9SHAYLEY WILTON (#19758) - Wawanesa, MB  
10KAYBREE ZUNTI (#2848JC) - Unity, SK  
11LARAMIE LOCKIE (#2780JC) - Waskada, MB  
12LOGAN RESCH (#2974JC) - Maple Creek, SK  
13KIRBY GRAY (#3023J) - Kola, MB  
15REESE DENBOW (#2723JC) - Boissevain, MB  
16MIA BOX (#2932JC) - Corning, SK  
14 OutKATIE ANDERSON (#2938JC) - Rockglen, SK  
JR Steer Riding
     Performance 1: Fri Aug 17, 07:30PM
1JESSE OZIRNEY (#3001JC) - Grenfell, SK  
2LAINE CHAPMAN (#3012JC) - Alexander, MB  
3SEAN WHEELANS (#2895JC) - Reston, MB  
4COLE CHAPMAN (#3013JC) - Alexander, MB  
5KADE MCDONALD (#2814JC) - Melville, SK  
6WALKER ZWEIFEL (#7797C) - Paradise Hill, SK  
7BRAYDEN SHORE (#2969J) - Saskatoon, SK  
8ASHTEN HAWTIN (#2889JC) - Miniota, MB  
9TRINITY BEAR (#J7663) - Whitewood, SK  
10CYSON ROMANOW (#2946JC) - Corning, SK  
     Performance 2: Sat Aug 18, 07:30PM
1KEGAN KMITA (#2899JC) - Weyburn, SK  
2TRAVAN BEVAN (#2992JC) - Carievale, SK  
2TANNER SKENE (#2873JC) - Prince Albert, SK  
4WYATT KENNEDY (#2958JC) - Mcauley, MB  
5KOBE KMITA (#2716JC) - Weyburn, SK  
6CODY FITZPATRICK (#2687JC) - Glenewen, SK  
8GRADY YOUNG (#2842JC) - Tyvan, SK  
9ORRIN MARSHALL (#J7330C) - Coronach, SK  
10DAWSON GARVEY (#2882JC) - Wapella, SK  
11JESSE WILTON (#19759) - Wawanesa, MB  
7 OutGAGE HILLIS (#2990JC) - Lloydminster, SK  

Short Go Wed Dec 31

EventNameStock



The Manitoba Rodeo Cowboys Association is powered by the Rodeo Management SystemTM    Powerful.Flexible.Automated.


MRCA